Кому підійде?

Програма лояльності Укргаз клуб розроблена для постійних клієнтів мережі АГНКС ТМ Укргаз, які розраховуються шляхом готівкового розрахунку. Програма дозволяє користуватися особливими привілеями і перевагами при заправках автомобільним паливом на основі природного газу - метану.

Умови знижки

Дана програма лояльності дозволяє накопичувати на картці бонуси при кожній покупці палива на АГНКС ТМ Укргаз, накопичені бонуси можуть бути обмінені на паливо або певні товари.

Як отримати карту?

Для отримання накопичувальної картки лояльності Укргаз необхідно придбати шляхом готівкового розрахунку автомобільне паливо (метан) в мережі АГНКС ТМ Укргаз в кількості не менше 10 куб. м. одноразово (за одну заправку) і заповнити анкету постійного клієнта. 1 куб. м. палива = 5 бонусів

Як витратити бали?

Учасники програми лояльності Укргаз Клуб мають можливість обміняти накопичені на карті бонуси на паливо або товари із затвердженого переліку акційних товарів і послуг (під обміном, мається на увазі, придбання палива / товару за ціною 0,01 гривня). Для здійснення обміну необхідно звернутися до оператора АГНКС.

Скільки у мене балів?

Інформація про кількість бонусів відображається на кожному чеку учасника Програми, а також може бути озвучена оператором АГНКС пред'явнику картки лояльності.
programa-loyalnosti-ukr-gaz